Skip to main content
INFORMACE

Toto* jsou stránky ručních výrobků Martiny Koláčkové.

Stránky vytvořil Jan Koláček.

KONTAKT

Email: martina@tototaky.cz

Phone: +420 608 681 125

O mně
 
Toto*taky
"...bude na Vás výjimečné"
 

KDO JSEM

 

Jmenuji se Martina Koláčková. Pod značkou Toto*taky navrhuji a tvořím krásné věci pro radost svoji a zejména těch, co je nosí. Čas, který trávím výrobou oděvů si užívám stejně naplno jako čas s našimi dvěma dcerkami, které mi vždy rády při práci asistují.
 
S dětmi na trávě

PROČ TOTO*TAKY

 

Založení své vlastní značky jsem připravovala dlouho a stále jsem se nemohla rozhodnout, která varianta názvu bude nejlepší. Nakonec mi pomohla mladší dcerka, když mi jednou při hře podávala kuličky a u každé opakovala: "Toto taky, toto taky!" Dál jsem již o názvu nerozmýšlela, Toto*taky si přece zapamatuje každý, když to umí vyslovit i jednoroční dítě!

Toto*taky

CO ŠIJU

 

Nejradši ze všeho šiju věci, u kterých můžu kombinovat různě barevné látky. Miluji hledání originálních a výjimečných materiálů po celém světě a jejich postupné tvarování do svých představ o dokonalých šatech, sukních, halenkách, či košilích.

 
Látka a nůžky

Z ČEHO ŠIJU

 

Materiály, se kterými pracuji, vybírám velmi pečlivě. Důraz kladu nejen na kvalitu a originalitu vzhledu, ale i na složení a ekologickou i etickou přijatelnost původu a zpracování látek, ze kterých šiji. Vybírám vesměs přírodní materiály - bavlnu, bambus, vlnu, len a hedvábí. 

 
 
 

PRO KOHO ŠIJU

 
Šiju možná právě pro Vás! Pokud se vám můj styl líbí, neváhejte se na mě obrátit se svými představami o Vašem vysněném oděvu.
Anička u šatů
Toto*taky
"... je radost oblékat"
Napište mi, obléknu Vás!
Kontaktní formulář